Pages Menu
Categories Menu

jak cwiczyc na silowni zeby nabrac masy

jak cwiczyc na silowni zeby nabrac masy

5) Worek przynęty jakiegoś. Jest to najprostszy sposób, aby przeprowadzić żywą przynętę. Wystarczy zaczepić go na swojej kamizelce, i jesteś dobry, aby przejść. Jeśli nie chcesz kupić jedną z gdzieś jak JRWfishing.com, wystarczy przeczytać inne moje artykuły, aby dowiedzieć się, jak ją utworzyć.

6) zestawienia i / lub zapalniczkę w torbie Ziploc. Nigdy nie wiadomo, kiedy może trzeba pożar. Lepiej dmuchać na zimne.

7) Bar moc pewnego rodzaju. Podobnie jak zapałki, lepiej dmuchać na zimne, kiedy nagle się głodny co jeść martwego konia.

8) Mała wodoodporna latarka. Podobnie jak w dwóch poprzednich, lepiej dmuchać na zimne. Jeśli jesteś 2 mile od samochodu i to nagle ciemno, będziesz zadowolony, że masz ze sobą latarkę.

jak cwiczyc na silowni zeby nabrac masy

9) obcinacz do paznokci na zwijaczu. W ten sposób Państwa strzyżenia są zawsze tam i gotowy do pracy. Twój dentysta będzie dziękuję również. Dentyści nie są zbyt chętnie rybaków gryzących ich nadmiar linii.

10) Zestaw naprawczy Wader – Wystarczy tylko pop dziurę w wodery jeden raz, gdy jesteś 2 mile od ciężarówki i jest 40 stopni i padał deszcz na zewnątrz, żeby wiedzieć, że te prawdziwe. Wystarczy wziąć na to moje słowo.

Jeśli masz co najmniej 10 z tych rzeczy w swojej kamizelce rybackiego, powinny być bezpieczne i dobrze iść. Oczywiście można dodać rzeczy do serca pragnienie, ale te podstawy powinny cię przez i składają się na bardzo bezpiecznym i szczęśliwym rejsu.

Trevor Kugler jest współzałożycielem JRWfishing.com i zapalonym wędkarzem. Ma ponad 20 lat doświadczenia połowów wszystkich gatunków ryb i 15 lat działalności i doświadczenia Internetu. Obecnie podnosi swoje trzy letnią córkę w sercu rybackiego pstrąg kraju … Montana!

– autor artykułu