Pages Menu
Categories Menu

jak cwiczyc na silowni dla poczatkujacych

jak cwiczyc na silowni dla poczatkujacych

Karnet ekran okazał się bardzo silnym orężem w dowolnym ofensywnej planu gry. Przy stosowaniu i wykonywane prawo może siać spustoszenie w obronie.

W tym artykule będziemy definiować, co jest wprost ekranu, kilka różnych sztuk ekran, kiedy nam je i dlaczego.

Czym jest przepustkę ekranu:

Jest to gra z krótkiej grze mijania, który jest zaprojektowany, aby wyglądać jak długi pionowego przejścia gry. Zespoły kolejce ten sam sposób, w jaki robią, kiedy rzucają piłkę wzdłuż pola.

Rozgrywający powraca jak w każdej zwykłej przejścia gry i obraźliwe linemen trzymać swoje bloki do dwóch sekund przed zwolnieniem i pozwalając rushers karnetów naładować QB. Jego celem jest oszukać obronę, zmniejszyć liczbę obrońców przepustkę, mają ofensywne ludzi blokujących dół pola i spalić obrony dla dużych stoczni.

Cele byłby taki sam jak każdy pionowego przejścia gry, szeroki odbiorników, tight end i uruchomione plecami.

jak cwiczyc na silowni dla poczatkujacych

Typowy ekran Odtwarza:

1. Konwencjonalne ekranu: Zazwyczaj podanie zostaje rzucony na running back, który pozycjonuje się między rushers przepustkę i ofensywnych linemen blokujących dół pole. Karnet jest wyrzucany za linią wznowienia i linemen może blokować dół pola wyjmowania linebackers i odbiorniki blokowania defensive back.

2. Bubble ekranu: Rozpoczęcie tej sztuce jest uznawany byłego Montana Grizzly Coach Don Przeczytaj i kredyt dla jego znaczenia idzie do byłego Notre Dame Coach Lou Holtz, który nauczył się grać od Przeczytaj i wprowadził ją do Division 1 piłkarskiego.

Szerokie odbiorniki są cele tej sztuce. Biorą jeden krok od linii bójka a następnie udać się z powrotem w kierunku rozgrywający otrzymywać piłkę jak linemen zablokować obok nich konfigurowania ekranu. Ta gra jest bardzo skuteczny przeciwko człowiekowi do pokryć mężczyzna i obrona strefowa.

3. Rozgrywający rzuca ekran: Ta gra wymaga rozgrywający albo wrzucić piłkę do uruchomionego tyłu lub wyrzucić go do szerokiego odbiorcy.

– autor artykułu