Pages Menu
Categories Menu

jak cwiczyc na silowni zeby bylo widac efekty

jak cwiczyc na silowni zeby bylo widac efekty

„W przypadku, gdy ja fałszywie przedstawiają żadnego oświadczenia w tej certyfikacji, musi zapłacić pięć tysięcy dolarów (5000 $) Sprzedawcy jako kar umownych, których wysokość powinna być dodatkiem do sprzedających prawo zatrzymać każdy serio wpłacić pieniądze i wszelkie kary umownej w posiadaniu lub pokryte przez Sprzedającego zgodnie z § 19 Zakup Nieruchomości uzupełnienia lub jakiegokolwiek innego środka dostępnego Sprzedawcy na prawa lub zasad słuszności. „

Nie tylko kupujący musi podpisać dokument stwierdzający powyżej, ale agent aukcji i agenta sprzedaży jest również zobowiązany do podpisywania dokumentacji stwierdzając rzeczy, takich jak:

jak cwiczyc na silowni zeby bylo widac efekty

„Broker listingu / Agent zostaje powiadomiony, że jeśli z jakiegokolwiek powodu, masz obawy, że certyfikacja Właściciel pasażerów dokonanej przez Kupującego (S) lub sprzedaży agent jest fałszywe, mylące lub zniekształcenie prawdy, które należy zgłosić ten problem do Twój przedstawiciel handlowy Fannie Mae lub Provider Asset Management „.

jak cwiczyc na silowni zeby bylo widac efekty

To brzmi jak starają się uzyskać agent aukcji jest wymagane, aby być kapusiem gdyby „z jakiejkolwiek przyczyny” wątpliwość zasadność nabywca (-y) twierdzą być zakup nieruchomości jako okupanta właściciela. Agent aukcji jest zobowiązany zgłosić do właściwego podmiotu. Na szczęście, nie jestem agentem wykaz nieruchomości Fannie Mae. Jak mam się dostać w głowę kupującego i znać swoje zamiary na nieruchomości?

Dodatkowo, jeśli agent aukcji budzi niepokój i obawy, że nie jest zasadne, by pomyśleć, że kupujący nie będzie zbyt zadowolony, jeśli sprzedaż będzie się rozpadać i nie może być dodatkowe konsekwencje dla agenta aukcji. Ponadto, choć reprezentujący kupującego, agent musi podpisać dokument stwierdzający w części mają „nie świadomie przekazane Sprzedającym umowy sprzedaży i nieruchomości Zakupu uzupełnieniu do wyżej wymienionych nieruchomości w imieniu kupującego inwestora.” I zazwyczaj trwa słowa mojego klienta tak długo, jak znajdę to być rozsądne i co uważam za prawdziwe, ale na pewno nie chce być negatywnie dokonane, jeśli nie jestem w stanie zrozumieć dokładnie zamiaru kupującego (s) ,

– autor artykułu