Pages Menu
Categories Menu

Asortyment

Asortyment

Asortyment

Jeśli chodzi o asortyment, który jest dostępny w naszym sklepie to jest to odzież zarówno damska jak i męska. Damska to koszulki, bokserki, leginsy, krótkie spodenki a także bielizna. Męskie to także koszulki, bokserki, leginsy czy krótkie spodenki i specjalna bielizna. Jest w czym przebierać.http://www.telefonarium.pl Wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów szybkoschnących czyli pot nie ma z nimi żadnych szans, a podczas intensywnego treningu można czuć się niezwykle komfortowo. Mamy wiele rozmiarów, kolorów i krojów. Jak wiadomo każdy woli trochę inny rodzaj ubrań na treningu, nasze ubrania dają ten komfort! Są jak druga skóra.

Asortyment

Oprócz ubrań w naszym sklepie znajdziesz też akcesoria do treningów takie jak piłki, maty do ćwiczeń (zarówno cieńsze do jogi jak i grubsze), specjalne rolery, gumy do ćwiczeń, skakanki, ciężarki zarówno jako wolne ciężary jak http://speed.auto.pl i ciężarki z rzepami na kostki czy dłonie. Nasz asortyment posiada niezbędne certyfikaty oraz atesty. Jest przetestowany przez naszych specjalistów a także posiadamy nasz sprzęt na naszej siłowni, z której bardzo dużo osób wychodzi zadowolonych. Posiadamy grono zadowolonych klientów, którzy wracają do nas bez przerwy.

Cieszy nas to ogromnie, dlatego rozwijamy zarówno siłownię, ofertę zajęć fitness jak i nasz asortyment w sklepie, próbując ciągle nowości i szukając lepszych rozwiązań. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta, każdy nawet najbardziej wymagający znajdzie tu cos dla siebie.

– autor artykułu